EÇEV’in düzenlemiş olduğu 21. Yaratıcı Yenilikçi Öğretmen Semineri’nde okulumuzun Türk dili ve edebiyatı öğretmenlerinden Leman Şen “Etkileşimli Masal Anlatımı ve Yapay Zekâ” ile yeni masalların oluşturulması konusu hakkında sunum yapmıştır. – TED İZMİR KOLEJİ

EÇEV’in düzenlemiş olduğu 21. Yaratıcı Yenilikçi Öğretmen Semineri’nde okulumuzun Türk dili ve edebiyatı öğretmenlerinden Leman Şen “Etkileşimli Masal Anlatımı ve Yapay Zekâ” ile yeni masalların oluşturulması konusu hakkında sunum yapmıştır.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında 3-A sınıfı öğrencilerimiz ICT dersinde Ebru Bakoğlu öğretmenimizin rehberliğinde kendi yazdıkları “23 Nisan” temalı şiirlerini yapay zeka destekli ‘Suno.ai’ uygulaması ile şarkıya dönüştürdüler. Bu güzel şarkıyı dinlemeye hazır mısınız?
8 Mayıs 2024
Minik Bilim Kahramanları’nın okulumuz ev sahipliğinde gerçekleştireceği FIRST®️ LEGO®️ League Explore programının “MASTERPIECE” temalı 10. Sezon Festivali’ 59. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu sebebiyle 4 Mayıs Cumartesi günü yapılacaktır. Büyük günü heyecan ile bekliyoruz.
8 Mayıs 2024

Ansolon