Ulaşım Hizmetleri – TED İZMİR KOLEJİ

Ulaşım Hizmetleri

Servis güzergahları kayıt olan öğrenci sayısı ve adreslerine göre servis firması tarafından, kayıt süresi dolduktan sonra oluşturulacaktır. 

Güzergah dışında kalan adreslerde ikamet eden öğrenciler için, taşıyıcı firma veliden öğrencisini belirli bir noktaya getirmesini ve aynı noktadan almasını talep edebilir. Oluşması durumunda km farkı için ek ücret talep edilebilir. 

Güzergahların oluşmasından önce öğrencinin alınış ve bırakılış sıralaması, saati kesinlikle garanti edilemez. Sıralama alınan kayıt ve güzergah durumuna göre yapılandırılır. 

Servis kaydını yaptıran velimiz servis ücretini sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren ödemekle yükümlüdür. 

Ödeme nakit (IBAN numarasına yatırmak suretiyle), kredi kartı tek çekim ve taksitli olarak yapılabilir. Aylık, elden, zarf usulü ödeme seçeneği kabul edilemez. 

Öğrenci adresinin değişmesi, taşınması, sabah ve akşam farklı adres kullanma talebi, okul yönetimine yazılı olarak yapılacak başvuru sonucunda değerlendirilir. Yeni adres mevcut durumu bozmaması halinde servis hizmeti verilir. 

Güzergah dışında kalan yeni adresten hizmet almak isteyen velinin, öğrencisini taşıyıcı firmanın belirleyeceği bir noktaya getirip alması gerekmektedir. 

Servis hosteslerimizin servis durumunu velilerimize telefon ile bilgilendirme zorunluluğu yoktur. Servis sözleşmenizde yer alan telefon numaranıza Serviscell’den bilgilendirme yapılacaktır. 

Özdecan Turizm araçlarına, TED İzmir Koleji Projesinde kayıtlı olmayan öğrenci ve/veya kayıtlı olan öğrenci yakını kesinlikle alınamaz. Okul yönetiminin bilgisi dahilinde olmadan araçlarımıza binen kişi ve kişilerin sorumluluğu okul yönetimi ve servis firmasına ait değildir. 

Servise kayıtlı öğrenci velilerimiz, servis hizmeti ile ilgili tüm taleplerini okul yönetimine bildirmek durumundadır. Okul yönetimine bildirilmeyen talepler karşılanmayacaktır. 

Servis kayıt sürecinin tamamlanmasından sonra, servis hizmetinden yararlanmak isteyen velilerimizin ilgili güzergahtaki servis aracında yer olması ve diğer öğrencilerin alınış ve bırakılış sürelerini 5 dakikadan fazla etkilememesi halinde velilerimizin taleplerinden itibaren 10 gün içinde servis hizmeti sağlanacaktır. Ansolon