Öğrencilerimizin Spor, Kültür ve Sanat alanlarındaki potansiyellerini tanımak, geliştirmek, yönlendirmek ve takip etmek adına bir okul sonrası program sistemi oluşturduk. ‘SKS’ kısa başlığı altında toplanan bu programın amacı, öğrencilerimizin ilgi duydukları alanları belirleyip; o alanlarda çalışarak kendilerini geliştirme fırsatını tanımak.

Uygulamalı Alanlar öğretmenlerimizin titiz takibi ve planlamaları ışığında yürütülen bu çalışmalarla öğrencilerimiz ile buluşmaktan son derece mutluyuz. Geleceğin çok yönlü bireylerini yetiştirmenin temellerini atıyor olmaktan da çok gururluyuz.

FUN WITH ICT

Bilişim teknolojilerinin sınırsız dünyasına adım atan öğrencilerimize doğru ipuçlarını göstererek, bu renkli dünyada anlamlı bilgi ve beceriler kazanmalarını eğlenceli hale getirmek istedik. Bilişim dostu bireyler olmaları yolunda atılacak temel adımlar, keşfedilecek onlarca uygulama, üretilecek yüzlerce fikir ve hayata geçirilecek binlerce projemiz var. Kulübümüze herkesi bekliyoruz!

SPOROLOJİ

Hareket, dinamizm, enerji, sağlık, cesaret, irade, centilmenlik gerçek sporcularda neler yok ki? Spor dünyasında, insanlık tarihinin en eski hikayeleri var. İnsanoğlu koşmaya başladığı andan itibaren, spor hayatımızın en önemli parçası haline geldi ve öyle olmaya da devam ediyor. bu yüzden sporu ve spor bilimini çok iyi tanımalı ve anlamalıyız. Sporoloji kulübümüzde birbirinden renkli sporcuları, ilginç spor dallarını ve spor tarihine damga vuran kişileri tanıyacağız. Ve tabi bolca da spor yapacağız. Görüşmek üzere!

ÇİZGİ DIŞI

Noktalar çizgileri, çizgiler desenleri, desenler motifleri ve en nihayetinde hepsi birden görsel zenginliği oluştururlar. Peki ya üç boyutlu tasarımlar? Siz hiç çatal ve kaşıklardan heykel yapmayı denediniz mi? Ya da aklınıza yeni gelen parlak bir fikri sanat eserine dönüştürmeyi denediniz mi? O zaman, daha önce hiç gitmediğimiz yerlere gidip, hiç düşünmediklerimizi hayal edip, hiç denemediğimiz malzemelerle güzel ve heyecanlı yeni dünyalar keşfedeceğimiz bir maceraya çıkalım mı? Biz hazırız, ya sen?

SATRANÇ

Fillerin çapraz olarak yürüdükleri tek bir yer var. Neresi mi? Tabi ki satranç tahtası. Öyle bir zemin düşünün ki; en beklenmedik olasılıklar, en sürpriz gelişmeler, en karmaşık bulmacalar bir araya gelmiş ve bizden çözmemiz bekleniyor. Bu ortamda her bir taşın üzerine düşen ayrı görevler var. Bizden tek istedikleri bu görevlerinde onlara destek olmamız, yol göstermemiz ve satranç dünyasında doğru adımları atmalarında yardımcı olmamız. Hepinizi, gizemlerle dolu bu dünyaya bekliyoruz!

AKIL OYUNLARI

Zihnimizin sınırları sonsuz bir öğrenme potansiyeline sahip, tıpkı uzay gibi. Bu potansiyeli geliştirmenin en eğlenceli yolu ise, oyun oynamak. Akıl oyunlarının en önemli özelliği ise; karşımıza çıkan problemleri odaklanıp akıl yürüterek, mantığımızı kullanıp her türlü olasılığı hesap ederek, farklı çözüm yolları arayıp en sonunda her şeyi aydınlatarak çözmektir. akıl oyunlarında her adım önemlidir. yolun sonundan çok yolculuğun kendisi eğlencelidir. bu macerada bizimle yol almak ister misin?

ECO-TEAM

Ekoloji, çevre bilimi demektir. Peki, çevre denince ne gelir sizin aklınıza? Evet, çevremiz! yani bizi çepeçevre saran dünyamız ve bu dünyada olan her şey bizim çevremizi oluşturur. O kadar çeşitli o kadar renkli, o kadar zengin bir çevreye sahibiz ki, onu tanımak, onu anlamak, onu korumak ve ona sahip çıkmak zorundayız. Dünyamız, hepimizin ortak yuvası. ECO-Team olarak ürettiğimiz fikirler, yürüttüğümüz çevre projeleri ile hayata geçiyor. Her seferinde daha anlamlı, daha güçlü ve daha dikkat çekici etkinliklerle çevremizi en üst düzeyde koruyabilmek için seni de ekibimize bekliyoruz. En yaratıcı fikirler, en etkili ekiplerden çıkar. Senin fikirlerini duymayı sabırsızlıkla bekliyoruz.