15.046 metrekarelik arsa üzerine kurulu okulumuzda, 14.573 metrekarelik kapalı alan ve 3560 metrekarelik açık oyun alanları ile öğrencilerimize akademik ve sosyal gelişimi için gerekli tüm olanakları sunuyoruz.

Okul Öncesi bölümünde; toplam 6 derslik, matematik fen atölyesi, jimnastik salonu, yemekhane, PDR, revir, kapalı ve açık oyun alanları bulunuyor.

İlkokul bölümünde; 13 derslik, görsel sanatlar dersliği, laboratuvar, denizcilik kulüp odası, PC dersliği, Almanca dersliği, kütüphane, bale odası, 2 müzik dersliği, toplantı salonu ve sağlık odası bulunuyor.

Ortaokul bölümünde; 11 derslik, görsel sanatlar dersliği, çok amaçlı salon, laboratuvar, bilgisayar dersliği ve kütüphane bulunuyor.

Lise bölümünde; 14 derslik, 3 laboratuvar, kütüphane, müzik dersliği, görsel sanatlar dersliği,PDR, robotik dersliği, iMAC Laboratuvar bulunuyor.

Ortak Kapalı Alanlarda; sanat-kültür-hobi atölyeleri ve uygulamalı alanlarda; okul radyosu ve müzik kayıt stüdyosu, heykel cam atölyesi, cam-seramik atölyesi, drama salonu, müzik prova odaları, robot tasarım stüdyosu, kapalı spor salonu, basketbol sahası, tenis kortu, beden eğitimi salonu, aynalı salon, bireysel müzik odaları, satranç kulüp odası, oyun salonu, zeplin, 500 öğrenci kapasiteli yemekhane ve 350 kişi kapasiteli çok amaçlı salon bulunuyor.

Açık Alanlarda, basketbol sahası, anaokulu oyun bahçesi bulunuyor.