Okulumuzda yemek hizmeti Sofra Grup tarafından sağlanmaktadır.  Sofra grup okulumuzda 1 Pasta Ustası , 4 Açşı ve yardımcı personelleri olmak üzere uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

 

Firmanın seçiminde ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetimi, TS ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetimi, ISO 9001:2008 Kalite Yönetimi, ISO 14000 Çevre Yönetimi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi kalite standartlarına uygunluk belgesi taşımaları, yurtiçi ve yurtdışında verdikleri hizmet kalitesi kontrol edilerek mutlaka özel okul tecrübesi olması zorunluluğu aranmaktadır.

Öğrencilerin yemek menüleri çocuk gelişimin desteklenmesi amacı ile uzman gıda mühendisi ve diyetisyen kontrolünde hazırlanmaktadır. Protein, karbonhidrat, vitamin ve mineralleri dengeli şekilde içermesine dikkat edilmektedir.

Tedarikçi firma yemek üretimini okulda gerçekleştirir, okul bünyesinde uzman personel tarafından servis edilir. Yemekler anasınıfı, ilkokul 1 ve 2. sınıf öğrencilerinin masalarına, 3.sınıftan itibaren öğrencilere self servis şeklinde servis edilir.

Okul öncesi öğrencilerimize sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı sunulmaktadır. İlkokul ve ortaokul sabah beslenmesi, öğle yemeği ve ikindi beslenmesi sunulmaktadır.

Lise öğrencilerimiz için öğle yemeği sunulmaktadır.

Okul genelinde iki adet kantinimiz ve 2 adet kantin personeli hizmet vermektedir. Ortaokul ve Lise yaşam alanlarında bulunmaktadır.

Kantin İşletmesi Sofra Grup tarafından yönetilmektedir.