Uluslararası STEM Olimpiyatları (I-STEM), öğrencilere STEM alanında derin bir anlayış kazandırmak ve geleceğin liderleri olarak onları hazırlamak amacıyla düzenlenmektedir. Bu etkinlikler öğrencilerin dünya çapında akranlarıyla etkileşim kurma ve potansiyellerini gerçekleştirme fırsatı sunar. – TED İZMİR KOLEJİ

Uluslararası STEM Olimpiyatları (I-STEM), öğrencilere STEM alanında derin bir anlayış kazandırmak ve geleceğin liderleri olarak onları hazırlamak amacıyla düzenlenmektedir. Bu etkinlikler öğrencilerin dünya çapında akranlarıyla etkileşim kurma ve potansiyellerini gerçekleştirme fırsatı sunar.

Bilge Kunduz Enformatik ve Bilgi İşlemsel Düşünme Etkinliği, bilgisayar bilimini ve bilgi işlemsel düşünmeyi her yaştan öğrenciye öğretmek amacı ile oluşturulmuş uluslararası bir etkinliktir.
16 Ocak 2024
İzmir Arena Satranç Turnuvası’nda 1.sınıf öğrencimiz Can Karaca genel yaş grubunda 3.olurken , 2.sınıf öğrencimiz Cem Ataman Zobu UKD (Ulusal Kuvvet Derecesi) grubunda 3.olarak turnuvayı başarıyla tamamlamıştır.
16 Ocak 2024

Ansolon