23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında 3-A sınıfı öğrencilerimiz ICT dersinde Ebru Bakoğlu öğretmenimizin rehberliğinde kendi yazdıkları “23 Nisan” temalı şiirlerini yapay zeka destekli ‘Suno.ai’ uygulaması ile şarkıya dönüştürdüler. Bu güzel şarkıyı dinlemeye hazır mısınız? – TED İZMİR KOLEJİ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında 3-A sınıfı öğrencilerimiz ICT dersinde Ebru Bakoğlu öğretmenimizin rehberliğinde kendi yazdıkları “23 Nisan” temalı şiirlerini yapay zeka destekli ‘Suno.ai’ uygulaması ile şarkıya dönüştürdüler. Bu güzel şarkıyı dinlemeye hazır mısınız?

TED İzmir Koleji olarak 15-18 Nisan tarihleri arasında ortaokul öğrencilerimizle İzmir Kültür Sanat Fabrikası’na sanat gezisi düzenlendi.
8 Mayıs 2024
EÇEV’in düzenlemiş olduğu 21. Yaratıcı Yenilikçi Öğretmen Semineri’nde okulumuzun Türk dili ve edebiyatı öğretmenlerinden Leman Şen “Etkileşimli Masal Anlatımı ve Yapay Zekâ” ile yeni masalların oluşturulması konusu hakkında sunum yapmıştır.
8 Mayıs 2024

Ansolon