Services alimentaires – TED İZMİR KOLEJİ

Services alimentaires

Okulumuzda yemek hizmeti ISS YEMEK firması tarafından sağlanmaktadır. ISS Firması Dünya'nın lider şirketlerine ve sektörlerine, yeni ve otantik yemek deneyimleri sunmakta ve yemekleri işyerlerinin temel bir parçası haline getirmektedir. Daima yüksek standartta, özenli insanlar tarafından hazırlanmış yemekler sunan firma, her türlü yemek meraklısına uygun tatlar yaratmakta, kültürünüzü unutulmaz yemek anlarına taşımaktadır. ISS, Yemek deneyimini daha da iyi hale getirmek için en yeni teknolojilerden faydalanmaktadır. Mevsime uygun yemek çeşitliliği sunan firma ulusal ve uluslararası birçok hastane, okul, fabrika tarafından tercih edilmektedir.

Öğrencilerin yemek menüleri çocuk gelişimin desteklenmesi amacı ile uzman gıda mühendisi ve diyetisyen kontrolünde hazırlanmaktadır. Protein, karbonhidrat, vitamin ve mineralleri dengeli şekilde içermesine dikkat edilmektedir.

Tedarikçi firma yemek üretimini okulda gerçekleştirir, okul bünyesinde uzman personel tarafından servis edilir. Yemekler anasınıfı, ilkokul 1 ve 2. sınıf öğrencilerinin masalarına, 3.sınıftan itibaren öğrencilere self servis şeklinde servis edilir.

Okul öncesi öğrencilerimize sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı sunulmaktadır. İlkokul ve ortaokul sabah beslenmesi, öğle yemeği ve ikindi beslenmesi sunulmaktadır.

Lise öğrencilerimiz için öğle yemeği sunulmaktadır.

Okul genelinde iki adet kantinimiz ve 2 adet kantin personeli hizmet vermektedir. Ortaokul ve Lise yaşam alanlarında bulunmaktadır.

Kantin İşletmesi ISS YEMEK tarafından yönetilmektedir.
Ataturk

Ansolon