Anaokulu, İlkokul 1, 2, 3 ve 4. Sınıf Kayıt Süreci – TED İZMİR KOLEJİ

Anaokulu, İlkokul 1, 2, 3 ve 4. Sınıf Kayıt Süreci

ANAOKULU

 

2020-2021 eğitim öğretim yılında 3, 4 ve 5 yaş gruplarında öğrenciler alınacaktır.

* Ön kayıt yaptıran aday öğrencilere gözlem ve görüşme için randevu verilecektir. Aday öğrenciler, TED Okulları PDR uzmanları ve öğretmenleri tarafından geliştirilen gözlem ve tanıma formları ile okul olgunluğu, dil gelişimi, motor beceriler, dikkat ve algılama düzeyi açısından değerlendirilecektir.

Başvuruların kontenjanı aşması halinde başvuru tarihi önceliği dikkate alınacaktır.

 

İLKOKUL

 

1. sınıflara, İlkokul 1. sınıflarımıza kontenjanlar dâhilinde sınırlı sayıda öğrenci kabul edilecektir. Ön kayıt yaptıran aday öğrencilere gözlem ve görüşme için randevu verilecektir. Aday öğrenciler, TED Okulları PDR uzmanları ve öğretmenleri tarafından, geliştirilen gözlem ve tanıma formları ile okul olgunluğu, dil gelişimi, motor beceriler, dikkat ve algılama düzeyi açısından değerlendirilecektir. Başvuruların kontenjanı aşması halinde başvuru tarihi önceliği dikkate alınacaktır.

2, 3 ve 4. sınıflar için ön kayıt yaptıran aday öğrencilere gözlem ve görüşme için randevu verilecektir. Aday öğrenciler, TED Okulları PDR uzmanları ve öğretmenleri tarafından, geliştirilen gözlem ve tanıma formları ile yaş düzeyinden beklenen bilişsel, gelişimsel, akademik ve İngilizce özellikler açısından değerlendirilecektir. Başvuruların kontenjanı aşması halinde başvuru tarihi önceliği dikkate alınacaktır.

 

Atatürk

Ansolon