27 Şubat 2024

Değerli öğrencimiz Kaan Ündeğer İngiltere’nin seçkin üniversite University of London – Business and Management bölümünden kabul almıştır.

Değerli öğrencimiz Kaan Ündeğer İngiltere’nin seçkin üniversite University of London – Business and Management bölümünden kabul almıştır. Öğrencimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
27 Şubat 2024

Türk Eğitim Derneği ve Kanada New Brunswick Eyaleti Eğitim Bakanlığı arasındaki eğitim iş birliği protokolü çerçevesinde okulumuzda uygulanan KANADA ÇİFT DİPLOMA PROGRAMI (CANADA DUAL DIPLOMA PROGRAM) kapsamında, Kanada Program Geliştirme Uzmanı Jenny Fawcett okulumuzu ziyaret etmiştir.

Türk Eğitim Derneği ve Kanada New Brunswick Eyaleti Eğitim Bakanlığı arasındaki eğitim iş birliği protokolü çerçevesinde okulumuzda uygulanan KANADA ÇİFT DİPLOMA PROGRAMI (CANADA DUAL DIPLOMA PROGRAM) […]
27 Şubat 2024

TED İzmir Koleji Anaokulu ve İlkokul Tanıtım günü organizasyonumuz başarıyla tamamlanmıştır.

TED İzmir Koleji Anaokulu ve İlkokul Tanıtım günü organizasyonumuz başarıyla tamamlanmıştır. Katılım gösteren aday ögrencilerimiz, öğretmenlerimiz ile birbirinden eğlenceli aktiviteler yapmıştır. Organizasyonumuza katılan tüm misafirlerimize teşekkür […]
23 Şubat 2024

TED İzmir Koleji Radyosu’nda bu hafta masallar dünyasında gezinirken keyifli sohbetimizi etkileşimli masal tekniğinde okuduğumuz bir masal ve bir de Rus masalı ile renklendirdik.

TED İzmir Koleji Radyosu’nda bu hafta masallar dünyasında gezinirken keyifli sohbetimizi etkileşimli masal tekniğinde okuduğumuz bir masal ve bir de Rus masalı ile renklendirdik. Dinlemeye hazır […]
23 Şubat 2024

Öğrencimiz Serin Korucu Alanya’da düzenlenen Atmalar Şampiyonası’nda kendi branşında 14.46 atarak U18 Avrupa Şampiyonası katılım barajını geçmiştir.

Öğrencimiz Serin Korucu Alanya’da düzenlenen Atmalar Şampiyonası’nda kendi branşında 14.46 atarak U18 Avrupa Şampiyonası katılım barajını geçmiştir. Öğrencimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
23 Şubat 2024

Değerli öğrencimiz Ege Ertürk, Kanada’nın seçkin üniversitesi University of New Brunswick – Business Administration bölümünden kabul almıştır.

Değerli öğrencimiz Ege Ertürk, Kanada’nın seçkin üniversitesi University of New Brunswick – Business Administration bölümünden kabul almıştır. Öğrencimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
22 Şubat 2024

SohbeTED etkinliklerimiz kapsamında değerli yazar Feyza Hepçilingirler ile ortaokul öğrencilerimiz konferans salonumuzda yazarın “Of, Dilim!” kitabı üzerine sohbet edeceklerdir.

SohbeTED etkinliklerimiz kapsamında değerli yazar Feyza Hepçilingirler ile ortaokul öğrencilerimiz konferans salonumuzda yazarın “Of, Dilim!” kitabı üzerine sohbet edeceklerdir.